NESTVARAN PREOKRET ZA POBEDU JUNIORA MEGE U KRAGUJEVCU

Juniori Mega Mozzarta su u utakmici 14. kola Roda Juniorske lige Srbije posle neverovatnog preokrete savladali na gostovanju Radnički 1950 sa 94:97 (32:20, 25:24, 17:20, 20:33). Izabranici trenera Dragoljuba Avramovića su do pobede u Kragujevcu došli pošto su sredinom treće četvrtine zaostajali 23 poena, a na manje od 5 minuta do kraja su gubili 11 razlike, ali su trojkama Dožića i Đulovića uspeli da preokrenu rezultat i da stignu do pobede.

Najefikasniji u redovima juniora Mege su bili Asim Đulović sa 31 poenom i Aleksa Milenković sa 20.

Juniori Mege posle 14 kola Roda Juniorske lige Srbije imaju skor 9-3 uz dve utakmice manje.

Mega Mozzart: Jeremić 7 (7 asistencija), Kompirović 3, Đulović 31 (7 skokova, indeks 30), Mušicki 4, Paunović 5, Avlijaš 4, Prokopić, Marković 11 (11 skokova), Dožić 8, Đapa 4, Milenković 20 (11 skokova, 4 blokade, indeks 30), Milosavčević.