PIONIRI MEGE U PETAK POČINJU NAPAD NA TITULU

Pioniri košarkaškog kluba Banjica Mega će u petak 12. maja od 12:15 započeti borbu na Finalnom turniru prvenstva Srbije za pionire, kada će se u okviru četvrtfinalnog duela sastati sa ekipom Sloge. Ukoliko pobede, u polufinalu će ići na boljeg iz duela Crvena zvezda mts – Flash. Pioniri Mege su prošle sezone u prvog godini postojanja pionirske selekcije kluba osvojiili vicešampionsku titulu u Srbiji.

Finalni turnir se od 12. do 14. maja igra u hali FMP u Železniku. Na njemu će pored pionira KK Banjica Mega, učestvovati i njihovi vršnjaci iz KK Crvena zvezda mts, KK Partizan NIS, KK Defence, KK Sports world, KK Feniks, KK Flash i KK Sloga.

Izabranici trenera Stefana Bulatovića su prethodno završili Kvalitetnu ligu KSB na ubedljivom prvom mestu sa skorom 21-1 i koš razlikom plus 393. Ove sezone su već osvojili Mini kup Beobasket 2017 koji je u organizaciji KSS-a održan u februaru u Nišu.