JUNIORI MEGE POSLE DVA DANA IZGUBILI OD ZVEZDE

Juniori Mega Bemaxa su u okviru 10. kola Roda Juniorske lige Srbije na gostovanju izgubili od Crvene zvezde mts sa 84:70 (11:28, 24:18, 23:13, 26:11). Meč je započet u subotu a zbog problema sa semaforom za napad, drugo poluvreme je odigrano u nedelju. Pauza nije prijala izabranicima trenera Vlade Vukoičića koji su posle plus 17 na kraju prve čevrtine, u nastavku meča popustili, da bi meč bio rešen serijom trojki košarkaša domaće ekipe u finišu utakmice.

Najbolji u redovima Mega Bemaxa su bili  Goga Bitadze sa 23 poena, 13 skokova i 4 blokade i Nikola Mišković sa 15 poena.

Posle 10 kola Roda Juniorske lige Srbije Mega Bemax je na 3. mestu sa učinkom od 7 pobeda i 3 poraza, a u narednom kolu dočekuje Mladost iz Čačka.

Mega Bemax: Nikola Mišković 15 (5 skokova, 5 asistencija), Drobnjak 3, Islamović 7, Jovičić 7, Virijević 8, Matić 2, Trifunović, Raičković, Cerovina, Nedeljković 5, Mehić, Bitadze 23 (13 skokova, 4 blokade, indeks 33).