JUNIORIMA MEGE DOVOLJNO POLUVREME ZA POBEDU PROTIV POLETA

Juniori Mega Bemaxa su u okviru 7. kola Roda Juniorske lige Srbije ubedljivo savladali KK Polet Ratina sa 68:47 (18:7, 23:7, 15:18, 12:15). Izabranici trenera Vlade Vukoičića su pitanje pobednika rešili u prvom poluvremenu koje je završeno rezultatom 41:14. U nastavku utakmice su gosti uspeli da ublaže poraz za konačnih plus 21 za Megu.

Najbolji u redovima Mega Bemaxa je bio Mihailo Jovičić sa 16 poena, 6 skokova, 4 asistencije i čak 7 ukradenih lopti za indeks korisnosti 30.

Pre početka meča, junioru Mege Gogi Bitadzeu je dodeljena nagrada za najkorisnijeg igrača prethodnog kola Roda Juniorske lige kada je u pobedi protiv Železničara, za 30 minuta igre imao 26 poena, 10 skokova, 6 ukradenih lopti i 7 blokada za ukupan indeks korisnosti 49.

Posle 7 kola Roda Juniorske lige Srbije Mega Bemax je na 3. mestu sa učinkom od 5 pobeda i 2 poraza, a u narednom kolu gostuje Radničkom u Kragujevcu.

Mega Bemax: Nikola Mišković 11, Drobnjak 8, Novak Mišković, Islamović (6 skokova), Jovičić 16 (6 skokova, 4 asistencije, 7 ukradenih lopti, indeks 30), Virijević 4 (7 skokova i 5 asistencija), Trifunović, Raičković 8 (7 skokova), Cerovina 2, Nedeljković 8 (8 skokova), Matović 8, Mehić 3.