JUNIORI IZGUBILI DERBI OD ZVEZDE

Juniori Mega Leksa su u okviru 3. kola RODA Juniorske Superlige izgubili derbi utakmicu protiv Crvene zvezde Telekom sa 69:80 (16:12, 11:27, 18:25, 24:16). Mega je dobro počela meč i imala plus 4 posle prve četvrtine ali je u drugom periodu odigrala katastrofalno, što je na kraju i odlučilo protivnika. Juniori Mege su uspeli da smanje razliku na 8 poena na 5 minuta do kraja meča ali nisu imali snage za preokret.

Mega zauzima trenutno 3. mesto na tabeli RODA Juniorske Superlige i u narednom kolu gostuje Zemunu.

Mega Leks: A. Matić 6, Mišković 15, Gosić, Musić 18 (6 ukradenih i 5 asistencija), U. Matić 4, Pantelić 5, Kovačević 2, Pecarski 8 (6 skokova), Nedeljković, Virijević 4, Plavšić, Bitadze 7 (6 skokova).