JUNIORI MEGA LEKSA BEZ POBEDE I U XIII KOLU JUNIORSKE LIGE SRBIJE!

KK Mega Leks – KK Crvena Zvezda Telekom

54:99 (11:25, 12:24, 11:17. 20:23)

Početak utakmice nije nagoveštavao ništa dobro za juniore Mega Leksa. Čvrstom i oštrom igrom Crvena Zvezda je uspostavila kriterijum na koji se domaći igrači nisu baš najbolje snašli. Kada se uzme u obzir da u nekoliko situacija lopta nije htela u koš, onda je jasno što je prva četvrtina završena rezultatom 25:11 za Crvenu Zvezdu. U drugom period je viđena skoro ista slika. I pored pokušaja domaće ekipe da učini nešto više rezultat je na poluvremenu bio 49:33 i bilo je jasno da će Mega teško do bodova. U trećem i  četvrtom periodu Crvena Zvezda je držala sve konce u svojim rukama. I pored želje da ublaži poraz Mega to ne uspeva, ne mogavši da parira čvrstoj igri gostiju. Rezultat od 99:45 čini se previsokim i nerealnim pa će juniori Mege šanse za revanš potražiti u nekim drugim utakmicama sa liderom B grupe Juniorske lige Srbije.