JOŠ JEDNA POBEDA MEGA VIZURE U SREMSKOJ MITROVICI!

Mega Vizura savladala je ekipu Zadra rezultatom 91:84, po četvrtinama 17:20, 30:22,  25:18 i 19:24.

I pored lošijeg starta, Mega je uspela da nametne svoj ritam i do kraja prvog poluvremena povede rezultatom 47:42. U drugom poluvremenu Mega je, pred punom halom u Sremskoj Mitrovici, igrala najbolje što ume i do same završnice ubedljivo vodila. Neizvestan kraj nije omeo talentovanu ekipu Mege da ostvari pobedu.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Marelja sa 20 poena, dok je Jokić postigao 17, a Jaramaz 15 poena. U timu Zadra najviše poena je postigao Florence 19, a pratili su ga Ivanov sa 18 i Bošnjak sa 14 poena.

Nazor Ante, trener KK Zadar:

,,Pre svega bih čestitao pobedniku, iako smo mi imali prilično velike šanse za pobedu. Veći deo utakmice je bio u našu korist, mada mi to nismo znali da iskoristimo. U drugoj četvrtini smo dopustili protivniku da se razigra, i tada su napravili veliku razliku. Sreća ih je pratila ceo meč. U drugom poluvremenu Mega Vizura se rezultatski odvojila. Mogli smo mi dobiti utakmicu, ali tu šansu nismo iskoristili. Mislim da smo mogli do pobede, jer smo sjajno otvorili utakmicu i dobrom odbranom parirali protivniku.’’

Aleksandar Marelja, Mega Vizura:

,, Mislim da smo utakmicu otvorili malo lošije, međutim ispravili smo greške do poluvremena i uspeli da uspostavimo naš ritam. Igrali smo sve bolje, uigranije i na kraju smo uspeli da ostvarimo pobedu. Čestitao bih ekipi Zadra na fer i odličnoj igri, kao i mojoj ekipi na pobedi i zaista odličnoj partiji.’’

Dejan Milojević, trener KK Mega Vizura:

,,Ovo je bila prava igra jedne mlade ekipe. Iz minuta u minut menjali smo ritam i zaista oscilirali u igri. Ovakva igra nam pomaže da sazrimo. Nadam se da će publika u Sremskoj Mitrovici, a i šire, i dalje uživati u dobroj košarci. Ovakvim partijama dokazujemo da možemo da igramo sa svima i nadam se da ćemo nastaviti sa ovakvom igrom i dostići naše ciljeve.’’