JUNIORI MEGA BEMAXA BOLJI U DERBIJU PROTIV CRVENE ZVEZDE

Juniori Mega Bemaxa su u derbi meču 21. kola Roda Juniorske lige Srbije savladali na gostovanju Crvenu zvezdu mts sa 79:83 (28:25, 15:18, 17:22, 19:18). Posle izjednačenog prvog poluvremena, izabranici trenera Branka Milisavljevića u drugih 20 minuta bili bolji rival na terenu gde su imali i dvocifrenu prednost. Crvena zvezda je serijom trojki u finišu uspela da se približi, ali su igrači Mege odbili napad i na kraju zasluženo slavili.

Najefikasniji u redovima Mega Bemaxa su bili Aleksandar Langović sa 20 poena i Aleksa Marković sa 13.

Posle 21 odigranog kola Roda Juniorske lige Srbije juniori Mega Bemaxa imaju skor 15-5 uz meč manje a do kraja ligaškog dela ih očekuje zaostali meč protiv Konstantina u Nišu i utakmica poslednjeg kola protiv Dynamic VIP Pay u hali Mega Factory.

Mega Bemax: Musić 2, Milojević, Cerovina 11 (5 skokova, 5 asistencija), Kljajević, Agoč 4, Bumbić 6, Langović 20 (6 skokova, indeks 29), Andrić 10, Marković 13, Mišković, Brekić 11, Mušikić 6.