JUNIORI IZGUBILI NA GOSTOVANJU SLODESU

Juniori Mega Leksa su u okviru 6. kola RODA Juniorske lige Srbije poraženi na gostovanju Slodesu sa 86:72 (13:21, 35:17, 21:13, 17:21).

Posle dobrog starta utakmice i plus 13 na početku druge četvrtine, juniori Mege su pali u igri što je domaća ekipa iskoristila i preokrenula rezultat. Nakon odvajanja Slodesa na dvocifrenu prednost početkom drugog poluvremena, juniori Mege nisu imali snage da do kraja meča ugroze domaću ekipu.

Posle 6 kola, juniori Mege se nalaze na 3. mestu A grupe RODA Juniorske lige Srbije sa skorom 4-2 i u narednom kolu dočekuju Slogu.

Mega Leks: A. Matić, Mišković 7, Musić 26, U. Matić 2, Pantelić 6, Kovačević 1, Pecarski 20 (8 skokova), Gosić, Ilinčić, Nedeljković 4, Trifunović, Plavšić 6 (9 skokova).