PREOKRET I RAMPA MUSIĆA ZA POBEDU JUNIORA PROTIV PARTIZANA!

Juniori Mega Leksa su u okviru 3. kola RODA Juniorske lige posle preokreta u poslednjoj četvrtini slavili protiv Partizana sa 77:75 (18:19, 21:18, 16:30, 22:8). Gostujući košarkaši su imali priliku da dođu do produžetka posle skoka u napadu Planića ali je Musić sjajnom blokadom odbranio pobedu Mege.

Posle izjednačenog prvog poluvremena (39:37), usledila je izuzetno slaba treća četvrtina u kojoj su juniori Mege primili čak 30 poena. Ipak, izabranici Nenada Čanka su odigrali sjajnu odbranu u poslednjih 10 minuta utakmice primivši samo 8 poena uz 22 postignuta.

Posle 3 kola RODA Junioske lige, Mega Leks ima skor 2-1 . U narednom kolu u sredu 18. novembra juniori Mege gostuju Mladosti Admiral.

Mega Leks: Matić A. 15 (7 skokova i 4 asistencije), Musić 18 (9 asistencija i 4 ukradene lopte), Vojinović 12, Matić U., Pantelić, Kovačević U., Pecarski 23 (12 skokova), Ilinčić 2 (6 skokova), Nedeljković, Virijević, Pavlović, Plavšić 7 (11 skokova i 6 ukradenih lopti).