KADETI MEGE OSTALI BEZ VELIKOG PREOKRETA U NIŠU

Kadeti Mege su u okviru 10. kola Triglav Kadetske lige Srbije izgubili na gostovanju u Nišu od ekipe Marinos sa 69:62 (20:14, 22:5, 18:27, 9:16). Izabranici trenera Veselina Petrovića su sredinom treće četvrtine zaostajali čak 30 poena, ali su u nastavku zaigrali odlično, prišli na samo pet poena na dva minuta do kraja, ali su propustili šansu da naprave neverovatni preokret, pa je domaća ekipa odbranila pobedu.

Najefikasniji u redovima kadeta Mege su bili Petar Avlijaš sa 16 poena i Danilo Dožić sa 13.

Posle 10 odigranih kola Triglav Kadetske lige Srbije Mega Soccerbet ima skor 4-3 uz čak tri meča manje.

Mega Soccerbet: Pratljačić, Kompirović 12 (12 skokova), Kuzeljević, Mušicki 6, Paunović 10, Avlijaš 16 (7 skokova), Vukić (9 skokova), Vranešević, Topalović, Dožić 13 (8 skokova), Đapa 5, Aćimović.