JUNIORI MEGA BEMAXA TREĆI U SRBIJI

Juniori Mega Bemaxa su osvojili 3. mesto na F8 turniru Roda Juniorske lige Srbije pošto su savladali Borac iz Čačka sa 68:73 (15:20, 28:23, 16:14, 9:16).

Izabranici trenera Branka Milisavljevića su u prvom poluvremenu uglavnom imali prednost, ali je ekipa iz Čačka uspevala da drži priključak pa je rezultat posle 20 minuta igre bio nerešen. U nastavku utakmice juniori Mege su zaigrali bolje, pre svega u odbrani, pa su na kraju došli do zaslužene pobede.

Najefikasniji u redovima Mega Bemaxa su bili Luka Cerovina sa 18 poena i Aleksandar Langović sa 17. U ekipi Borca se istakao Srđan Krsmanović sa 17 poena.

Titulu je osvojila Crvena zvezda mts trijumfom nad Partizanom NIS sa 81:89.

U najbolju petorku turnira je izabran Aleksandar Langović.

Borac: Glišović, Tutunović 16, O. Mićović 15, Babović 4, Krsmanović 17 (10 skokova), Sušić 6, M. Mićović 1, L. Krupniković, Jovićević, Pejović 9, Milovanović, U. Krupniković.

Mega Bemax: Musić 1, Milojević, Cerovina 18 (6 asistencija, 4 blokade), Kljajević 11, Agoč, Bumbić 9 (8 skokova, 6 asistencija), Langović 17 (7 skokova), Andrić 1, Marković 1, Mišković, Brekić 8, Mušikić 7.