JUNIORI MEGA BEMAXA UBEDLJIVI U DERBIJU PROTIV PARTIZANA

Juniori Mega Bemaxa su u derbi meču 12. kola Roda Juniorske lige Srbije ubedljivo savladali Partizan NIS sa 79:50 (22:16, 22:17, 21:11, 14:6). Izabranici trenera Vlade Vukoičića su u hali „Mega Factory“ u Beogradu odigrali sjajan meč koji su prelomili početkom treće četvrtine, uz podatak da su u drugom poluvremenu odličnom odbranom ograničili Partizan ukupno na samo 17 poena.

Najefikasniji u redovima Mega Bemaxa su bili Andrija Marjanović sa 21 poenom i Mateja Jovanović sa 16.

Posle 12 odigranih kola, Mega Bemax uz meč manje ima skor 9-2 a narednu utakmicu igra protiv Poleta na gostovanju u okviru odloženog meča 10. kola Roda Juniorske lige Srbije.

Mega Bemax: V. Kovačević 2, Jovanović 16, Kljajević 1, Nedeljković 4, Marjanović 21, Langović 4 (16 skokova), Jovičić 9 (10 asistencija), Cerovina 6 (4 blokade), Kuzmanović 6, Ćirović, Mehić 6, Islamović 4.