BITADZE I MIŠKOVIĆ PREDVODILI MEGU U POBEDI PROTIV JUNIORA ŽARKOVA

Juniori Mega Bemaxa savladali su na gostovanju vršnjake iz Žarkova sa 67:74 (15:21, 12:21, 26:15, 14:17) u okviru zaostalog meča 4. kola Roda Juniorske lige Srbije. Izabranici Vlade Vukoičića su imali 16 poena prednosti u drugoj četvrtini ali je domaća ekipa u nastavku utakmice uspela da se vrati u igru i izjednači rezultat sredinom poslednjeg perioda. Usledili su poeni Miškovića i Islamovića za mirniju završnicu a tačku na pobedu je stavio Bitadze sa svojim poenima za plus 7 u poslednjem minutu.

Najbolji u redovima Mege su bili Goga Bitadze sa 24 poena, 10 skokova i čak 6 blokada (indeks 32) i Nikola Mišković sa 26 poena i 7 skokova (indeks 30).

Posle 5 kola Roda Juniorske lige Srbije Mega Bemax ima učinak od 3 pobede i 2 poraza i u narednom kolu gostuje u Čačku ekipi Železničara.

Mega Bemax: Mišković 26 (7 skokova, indeks 30), Drobnjak, Gosić, Islamović 6 (5 skokova), Jovičić, Virijević 16 (7 asistencija), Matić, Cerovina, Nedeljković (5 asistencija), Matović 2, Mehić, Bitadze 24 poena (10 skokova, 6 blokada, indeks 32).