JUNIORI U FINIŠU STALI PROTIV PARTIZANA

Juniori Mega Leksa su u okviru 10. kola RODA Juniorske lige izgubili u derbi meču od Partizana NIS sa 78:77 (20:19, 24:23, 9:22, 25:13). Izabranici Nenada Čanka su propustili šansu da sa pobedom izbiju na čelo tabele pa sada sa skorom 7-3 dele drugu poziciju u grupi A.

Posle vrlo izjednačenog prvog poluvremena, Mega je krajem treće četvrtine došla do plus 12, 52:64 ali je domaća ekipa uspela da se vrati u meč. U uzbudljivom finišu, Jerotić je sa jednim pogođenim slobodnim bacanjem doneo minimalnu prednost Partizanu da bi u poslednjem napadu Matić promašio šut za tri poena.

U narednom kolu Mega Leks dočekuje Mladost Admiral.

Mega Leks: A. Matić 2, Mišković 4, Musić 11 (5 skokova i 5 asistencija), U. Matić, Pantelić, Pecarski 18 (12 skokova), Aranitović 17 (9 asistencija), Ilinčić, Nedeljković, Virijević 4, Plavšić 10, Bitadze 11 (4 blokade).