XIX KOLO ABA LIGE, JOŠ JEDAN PORAZ MEGA VIZURE!

Košarkaši Mega Vizure izgubili su u gostima od MZT Skoplja 80:72, po četvrtinama 20:17, 15:11, 24:22, 21:22. U XIX kolu ABA lige Mega nije uspela da savlada raspoložene domaćine.

Prvo poluvreme je završeno u korist MZT-a i to rezultatom 35:28. Utakmica je protekla u sporom ritmu što igračima Mege nikako nije odgovaralo. Veliki broj grešaka i izgubljenih lopti jesu ono što je Megi predstavljalo najveći problem. Dve promašene trojke Micića i Varde u završnici meča samo su potvrdile rezultat

Najefikasniji u ekipi Mege bili su Varda sa 23 poena, Micić i Dangubić sa po 13 i Radović 12 poena. Na suprotnoj strani najbolji su bili Šehović sa 20 poena, dok su Sinovec, Stojanovski i Otašević imali po 10 poena.

Mega Vizura: Reljić, Dangubić 13, Avramović 4, Micić 13, Luković, Radović 12, Miljenović 3, Jokić 4, Varda 23, Tijanić, Milovanović.

MZT Skopje Aerodrom: Sinovec 10, Kostoski 2, Lučić 8,Stojanovski 10, Gečevski 3, Otašević 8, Marinković 7, Šehović 20, Nikolovski, Davis 2, Cvetković.