VELIKA POBEDA MEGA VIZURE U KRAGUJEVCU!

Nakon velikog rezultatskog zaostatka, ekipa Dejana Milojevića uspela je da preokrene meč u svoju korist i savlada tim iz Kragujevca rezultatom 98:102, po četvrtinama 29:24, 33:20, 20:25 i 16:33.

U prvom delu meča Mega nije mogla da zaustavi napade domaćina. Prvo poluvreme završeno je rezultatom 62:44. Nakon odmora situacija se nije mnogo promenila. Odličnim šutevima Radnički je i dalje imao prednost od preko 20 poena. Međutim, sve boljom odbranom, Mega je uspela da smanji rezultatsku prednost i u poslednji kvartal ušla je sa 13 poena zaostatka.

Odlična igra Veličkovića, Micića i Jokića motivisala je ekipu i dala im nadu za pobedu. Uz pomoć fantastične odbrane i možda presudnih trojki Jaramaza i Dangubića, Mega je preokrenula rezultat i u samom finišu nadigrala Kragujevčane.

RADNIČKI: Novak, Janković, Lešić 3, Mlađan 17, Kalinić 14, Katnić 11, Birčević 15, Balmazović 3, Brkić 16, Jevtović, Marinović 4, Dimić 15.

MEGA VIZURA: Reljić 3, Krstić 2, Dangubić 15, Avramović, Micić 13, Veličković 24, Miljenović 12, Jokić 18, Varda 5, Bojić, Milovanović, Jaramaz 10.