POBEDA ZA KADETE MEGA LEKSA U V KOLU KADETSKE SUPERLIGE!

KK Mega Leks – KK Flash

75:58 (24:22, 18:10, 24:10, 9:16)

Ekipa Fleša je od početka utakmice pokušavala da nametne svoj ritam. Došli su svakako da se nadigravaju pa iz toga da izvuku što je bolji mogući rezultat. Raspoloženi Todorić uz pomoć Mitrovića, je održavao rezulatsku ravnotežu pa su Mišković i drugovi morali malo da pojačaju tempo u drugoj četvrtini. Prva je završena u korist Mege 24:22. Drugi period je protekao u znaku odličnih akcija Miškovića, gde su ga svakako pratili Vojinović i Matić. Nisu izostajale ni asistencije Musića. Mega odlazi na odmor sa  rezultatom 42:32. Bilo je jasno da će treći period doneti prevagu što se i dogodilo. Fleš nije imao ni daha ni snage da isprati kvalitetnu igru domaćih. U ovoj četvrtini Mega stavlja tačku na utakmicu što se tiče pobednika, ako se uopšte i postavljalo pitanje posmatrajući dosadašnji tok meča. Mega dobija treću četvrtinu sa 24:10 i u zadnji period odlazi sa prednošću od 24 razlike. U zadnjoj četvrtini šansu su dobili igrači sa manjom minutažom, što je kvalitetna ekipa Fleša iskoristila smanjivši rezultat za končnih 75:58 u korist Mega Leksa.