POBEDA ZA JUNIORE MEGA LEKSA!

KK Mega Leks – KK Radnički 1950

84:80 (15:22, 28:22, 22:17, 19:19)

Ako su košarkaši Mege mislili da će lako doći do pobede to se nije ostvarilo. Uvod u utakmicu kao i cela prva četvrtina je pripala gostujućoj ekipi iz Kragujevca. Raspoloženi Radenković, Srećković i Stevanović dobijaju duele sa igračima Mege i odlaze na kratki odmor sa prednošću od 7 poena, 22:15 za goste. U drugom periodu odlični Vićentić gura svoju ekipu i Mega polako preuzima stvari u svoje ruke. U stopu ga prate Vukojčić, Grušanović i Savković. Mega odlazi na poluvreme sa samo poenom zaostatka. Poluvreme 44:43 za goste. U trećoj četvrtini, koja je očigledno bila i rezultatski presudna za konačni ishod, Mega dolazi do prednosti od 5 poena. 22:17 da bi se u zadnjem periodu ta neka prednost i održavala za konačnih 84:80 za domaćina. Kod Mege ponajbolji su bili: Vićentić sa 23 poena, indeksom 33, Grušanović 12, indeksom 25 i Milićević sa 11 poena i  indeksom 16. Kod gostiju iz Kragujevca: Radenković 17poena, indeks 21, Srećković 16 poena, indeks 16 i Stevanović 13 poena i indeksom 13.