JUNIORI MEGA LEKSA DOŽIVELI SU JOŠ JEDAN PORAZ U SUPERLIGI!

KK Mega Leks – KK Beovuk 72

73:78 (22:8, 12:26, 23:16, 10:17, 6:11)

Pretpostavljalo se da će ovo biti jedna izvanredna utakmica, ali ne i da će produžeci rešavati pobednika. Prvu četvrtinu Mega Leks dobija tradicionalno neugodnog protivnika 22:8, što je ekipu Beovuka trglo da bi u drugoj četvrtini pokazali da nisu bez razloga u gornjem delu tabele. U ekipi Mege prednjačio je Luka Vulikić, a u ekipi Beovuka Nikola Čolović.

Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom i potpunom neizvešnošću što je potrajalo i do kraja utakmice. Treći period dobija Mega rezultatom 23:16 rešena da dobije ovu utakmicu. Beovuk ne bi bio to što jeste, kada bi olako to dozvolio. Gosti dobijaju zadnji period 17:10 da bi se otišlo se u produžetke. U produžetku je Mega posustala. Igrači Beovuka naviknuti na čvrstu, agresivnu i borbu bez kompromisa su uspeli da slome ekipu Mege koja u svojim redovima ima nekoliko kadeta i da zasluženo slave u ovom meču sa konačnih 78:73.