POBEDA U XII KOLU KADETSKE LIGE SRBIJE!

KK Mega Leks – KK Partizan NIS

81:59 (21:13, 27:10, 19:21, 14:15)

Lider Kadetske lige Srbije grupe B, ekipa Mega Leksa nije dozvolila nikakvo iznenađenje. Već u prvoj četvrtini pod dirigentskom palicom Musića i izvanrednom rolom Vojinovića domaćin stiče prednost od 8 poena. Da su šanse Partizana svedene na minimum potrudili su se u drugom periodu utakmice dobivši ga sa 27:10 i bilo je jasno da će lider ostati neporažen. U nastavku utakmice se samo održavalo vođstvo Mega Leksa. Partizan je, ako je za utehu,  dobio oba perioda sa minimalnim rezultatom: treću četvrtinu sa 21:19 i poslednju sa 15:14, ali konačnih 81:59 za Mega Leks odslikava i stanje na parketu. Najbolji u ekipi Mega Leksa su bili: Vojinović sa 20 i Musić sa 18 poena, a kod Partizana to su bili Adžić i Gašić sa po 9 poena.