KK Mega Vizura – KK Mladost (Ča)

83:56 (23:12, 22:14, 23:14, 15:16)

KK Mega Vizura: Vojinović 26, Mišković 21, Matić 15, Kalpačina, Musić 15, Pantellić, Plavšić 4, Kosić, Čučović, Pavlović 2, Ilinčić, Kovačević.

KK Mladost: Radulović 6, Radovanović 2, Simović 7, Sušić, Stefanović, Jovanović 8, Ikodinović 4, Čolović, Stojanović 21, Mijušković, Tanasković 6, Ćalović 2.

Već od samog starta bilo je jasno da će bodovi ostati u Beogradu. Poletna ekipa Mege držala je sve konce u svojim rukama, posebno raspoloženi Vojinović (kasnije će se ispostaviti da će biti i MVP utakmice) ali i Musić, Mišković i Matić. Kraj prve četvrtine je doneo vođstvo domaćinu  od 12 poena, tačnije 23:12. Nastavak utakmice je protekao u istom ritmu, pa se na odmor otišlo sa rezultatom 45:26 za Mega Vizuru.

U drugom poluvremenu ista slika. Mega je pojačala odbranu, povećala prednost i gostima nije ništa ostalo nego da u poslednjoj četvrtini spašavaju čast. Nju su dobili sa 16:15 i to je sve što su uradili. U ekipi Mladosti pored Stojanovića koji je postigao 21 poen, teško da bismo koga mogli da izdvojimo, donekle su zadovoljili Jovanović, Simović i Radulović. U ekipi pobednika treba izdvojiti Vojinović Jovana sa 26 poena, indexom 38 (MVP utakmice),  Mišković Nikolu sa 21 poenom, Musić Novaka sa 15 i Matić Aleksu 15 poena.