KADETI MEGA MIS-A DOMINANTNOM IGROM U POSLEDNJOJ ČETVRTINI POTPISALI UBEDLJIVU POBEDU PROTIV SLOGE

Kadeti Mega MIS-a nastavili su sa sjajnim rezultatima, pošto su u 20. kolu Triglav Kadetske lige Srbije savladali vršnjake iz Sloge u TC Dejan Milojević rezultatom 78:44 (25:14, 19:12, 10:15, 24:3). Izabranici Petra Radonjića su već u prvoj četvrtini stekli dvocifrenu prednost i postepeno je uvećavali do poluvremena, ali je rival pružio dobar otpor u trećoj deonici. Ipak, u odlučujućoj je igrao samo jedan tim, Mega je očas posla otklonila sve dileme o pitanju pobednika i sa 24:3 u poslednjih 10 minuta overila novu pobedu, te je sa učinkom 19-1 sačuvala lidersku poziciju na dva kola do kraja ligaškog dela sezone.

Najefikasniji je u novom trijumfu bio Nikola Karalić sa 18 poena i šest skokova, ali je najkorisniji igrač pobedničke ekipe bio Pavle Bačko sa dabl-dablom od 10 poena i 14 skokova, za indeks 31. Vuk Danilović je brojao do 16, dok je dabl-dabl ubeležio i Petar Ostojić sa po 10 poena i 10 skokova.

U narednom kolu Triglav Kadetske lige Srbije, Mega MIS gostuje ekipi Partizana, koja je druga na tabeli sa učinkom 18-2.

Mega MIS: Odalović 6, Božilović 7, Nikolić 2, Stiković 1, Danilović 16, Žikić 2, Karalić 18 (6 sk), Vujović, Ađančić 6, Bačko 10 (14 sk, in 31), Ostojić 10 (10 sk, in 18)