DRUGA POBEDA PIONIRA MEGE NA POLUFINALNOM MK TURNIRU

Pioniri KK Banjica Mega su došli i do druge pobede na Polufinalnom MK turniru KSS 2017, pošto su savladali KK Defence (Žabalj) sa 78:59 (27:16, 17:15, 17:15, 17:13). Posle rutinske pobede u prvom kolu protiv Foke, izabranici Stefana Bulatovića su i danas pružili dobru igru i na kraju došli do još jednog ubedljivog trijumfa.

Najbolji u redovima Mege su bili Luka Paunović sa 21 poenom, 10 skokova i 6 asistencija, kao i Marko Andrić sa 15 poena i 8 skokova.

Mega se sa dve pobede iz dva kola već kvalifikovala za Finalni turnir MK takmičenja KSS u kategoriji pionira. U nedelju od 13:00 pioniri Mege će preostali meč igrati protiv Pirota. Svi mečevi se igraju u Hali Sport Eko u Beogradu.

Pioniri Mege su prethodno Kvalitetnu ligu KSB završili na ubedljivom prvom mestu sa skorom 21-1 i koš razlikom plus 393. Ove sezone su već osvojili Mini kup Beobasket 2017 koji je u organizaciji KSS-a održan u februaru u Nišu.

Banjica Mega: Petojević 9, Pećanac, Gušić 12, M. Andrić 15 (8 skokova), Đorđević 6, Tepavac 2, Kovačević 9, Paunović 21 (10 skokova, 6 asistencija, indeks 33), L. Andrić 2, Barać, Krtinić 2, Erić.