PRVI DAN MEGA KUPA USPEŠNO ZAVRŠEN! U FINALU PINAR KARSIYAKA I ENISEY KRASNOYARSK!

Prvi dan Mega Kupa 2014 uspešno je završen.

Prva utakmica između Budućnosti i Enisey-a završena je rezultatom 78:82, po četvrtinama 23:25, 17:19, 21:18 i 17:20.  Rezultatski vrlo neizvesna utakmica do samog kraja. Odličnom igrom u timu iz Rusije istakli su se Kikanović, White i Perović. U timu Budućnosti dvocifreni učinak imali su Popović, Vitkovac i Rikić.

Kompletnu statistiku možete pogledati ovde.

Druga utakmica Kupa, između Mege i Karsiyaka-e završena je rezultatom 57:69, po četvrtinama 11:17, 19:29, 19:12 i 8:11. Vrlo loš procenat šuta za domaću ekipu i odlična odbrana gostiju bili su dovoljni za pobedu Karsiyaka-e. U gostujućem timu posebno su se istakli Gabriel sa 13 poena, Altay takođe sa 13 poena i Diebler sa 16.

Kompletnu statistiku ovog meča možete pogledati ovde.

Drugog dana Kupa, od 18h očekuje nas utakmica za treće mesto između Mege i Budućnosti, a od 20:30h finale između Enisey-a Krasnoyarka i Pinar Karsiyaka-e .