KADETI MEGE SUPER UBEDLJIVI NA GOSTOVANJU PROTIV DINAMA
Kadeti Mege Super upisali su drugi trijumf u Triglav Kadetskoj ligi Srbije, pošto su kao gosti savladali ekipu Dinama rezultatom 87:70 (13:18, 22:16, 29:29, 23:16). Izabranici Lazara Jovičića su izgubili uvodnu čevrtinu, ali su već u drugoj napravili preokret. U trećoj su uspostavili kontrolu, da bi u odlučujućih 10 minuta bez većih problema uspešno priveli utakmicu kraju, te se kući vraćaju sa učinkom 2-0.
Najefikasniji u redovima Mege Super bio je Mak Omervoić sa 23 poena, ali je najkorisniji bio Vuk Stepanović sa 17 poena, pet asistencija i četiri skoka za indeks korisnosti 22. Dušan Tomanić je dodao 10 poena.
U narednom kolu Kadetske lige, Mega Super dočekuje Dinamik.
Mega Super: Stepanović 17 (5 as, in 22), Dimitrijević, Omerović 23, Mrđen 8, Tomanić 10, Terzić, Miladinović 4 (8 sk), Marković, Šaraba 6, Avdalović 4 (5 sk), Vujović 6 (7 sk), Papan 9 (7 sk).
Foto: Mega Superbet


English

















