JUNIORI MEGA MIS-A NI POSLE 19 KOLA RODA JUNIORSKE LIGE SRBIJE NE ZNAJU ZA PORAZ

Juniori Mega MIS-a nastavili su sa odličnim partijama i rezultatima u Roda Juniorskoj ligi Srbije, pošto su u 19. kolu upisali novu pobedu, ovoga puta u TC Dejan Milojević protiv ekipe Zemun Borca, 99:69 (24:17, 19:12, 22:12, 34:28). Izabranici Dragoljuba Avramovića su iz četvrtine u četvrtinu podizali broj obrtaja, već posle treće stekli velikih 24 poena viška, ali se nisu tu zaustavili, te su u poslednjih 10 minuta bili daleko najefikasniji. Tako su na pravi način produžili pobednički niz i popravili bilans na vrhu tabele na 19-0.

Odličan meč odigrao je Ognjen Srzentić i ubacio 33 poena (indeks 36). Ispratio ga je Ognjen Nikolić sa 21 poenom i uz šest skokova (indeks 33), a čak 10 Avramovićevih pulena se upisalo u listu strelaca.

U narednom, 20. kolu Roda Juniorske lige, Mega MIS gostuje ekipi Sloge u Kraljevu.

Mega MIS: Božilović, Danilović 9, Solomun 8 (8 as), Sibi 6 (11 sk), Karalić 8, Nikolić 21 (6 sk, in 33), Marković 1, Mlađenović 5, Srzentić 33 (in 36), Bačko 6, Ostojić, Filipović 2