KADETI MEGE ZAUSTAVILI EKIPU I CAME TO PLAY NA SAMO 36 POENA

Kadeti Mega Soccerbet-a su u okviru utakmice 12 .kola kola Triglav Kadetske lige Srbije ubedljivo savladali ekipu I came to play Budućnost sa 98:36 (28:5, 24:10, 20:6, 26:15). Izabranici trenera Veselina Petrovića su do pobede u hali Mega Factory došli već u furiznoj prvoj četvrtini koju su rešili u svoju korist sa 28:5, a sjajnu odbranu su odigrali tokom svih 40 minuta igre dozvolivši protivniku svega 36 poena.

Najefikasniji u redovima kadeta Mege je bio Danilo Dožić sa 18 poena, dok su dabl-dabl učinke zabeležili Petar Avlijaš sa 15 poena i 12 skokova, kao i Nikola Đapa sa 14 poena i 16 skokova.

Posle 12 odigranih kola Triglav Kadetske lige Srbije Mega Soccerbet ima skor 6-3 uz čak tri meča manje.

Mega Soccerbet: Pratljačić, Kompirović 11 (7 skokova), Kuzeljević 3, Mušicki 11, Avlijaš 15 (12 skokova, 6 asistencija), Prokopić 12, Vukić 5, Vranešević 2, Topalović 6, Dožić 18, Đapa 14 (16 skokova), Aćimović 1.