PIONIRI MEGE U POSLEDNJIH PET MINUTA ISPUSTILI POBEDU PROTIV PARTIZANA

Pioniri KK Banjica Mega su u derbi meču 18. kola Kvalitetne lige izgubili od Partizana NIS sa 58:67. Izabranici trenera Dejana Pejića su imali prednost od 8 poena na poluvremenu, ali su gosti boljom igrom u drugom poluvremenu uspeli da se vrate, a potom i u poslednjih 5 minuta da preokrenu rezultat i dodju do pobede

Najefikasniji u redovima pionira Mege su bili Petar Avlijaš sa 24 poena i Relja Vranešević sa 14.

Posle 18 odigranih kola Kvalitetne lige Banjica Mega je na 3. mestu sa skorom 12-5 uz meč manje pošto će zaostalu utakmicu 17. kola protiv KK Fleš na gostovanju odigrati već sutradan u nedelju.

Banjica Mega: Avlijaš 24, Vranešević 14, Radovanović 7, Dožić 7, Sajić 4, Mladenović 2, Božilović, Babić, Milosavčević, Šipčić, Davidović, Peskarević.