I JUNIORI STARTOVALI SA POBEDOM U SUPERLIGI

Juniori Mega Leksa su, poput kadeta, uspešno započeli Superligu RODA Juniorske lige Srbije, pošto su savladali Ivanjicu sa 85:69 (24:19, 17:17, 19:13, 25:20). Posle izjednačenog prvog poluvremena, Mega je krajem treće četvrtine uspela da slomi otpor gostiju u povede sa dvocifrenom razlikom, posle čega pobeda više nije dolazila u pitanje.

Najbolji u redovima Mege su bili Novak Musić sa 25 poena i 8 asistencija (indeks 31) a pratio ga je Nikola Mišković sa 20 poena i 9 skokova.

Pošto su u Superligu preneti rezultati sa tri preostale najbolje plasirane ekipe iz A grupe, Mega trenutno zauzima 3. mesto sa skorom 4-3 i u narednom kolu gostuje Jagodini.

Mega Leks: A. Matić 12, Mišković 20 (9 skokova), Musić 25 (8 asistencija, indeks 31), U. Matić, Pantelić, Kovačević 4, Ilinčić 4, Nedeljković 1, Virijević 3 (8 skokova), Pavlović, Plavšić 10 (7 skokova i 3 blokade), Bitadze 6 (6 skokova).