POBEDA ZA KADETE MEGA LEKSA I U XIV KOLU KADETSKE LIGE SRBIJE!

KK Mega Leks – KK Vizura Shark

86:79 (18:13, 15:24, 31:16, 22:26)

Bila je ovo jedna odlična utakmica, gde je vodeća ekipa  grupe B Kadetske lige, Mega Leks sačuvao epitet nepobedivosti. Da to neće biti lako, potrudila se kvalitetna ekipa Vizure Shark koja je došla da se nadigrava i da konačno skine skalp Mega Leksu. Ipak, prva četvrtina prolazi u boljoj igri domaće ekipe koja je dobija sa 18:13. Konce Megine igre vukli su, već standardno, Musić, Vojinović i Matić. Druga četvrtina prolazi u boljoj igri gostiju iz Zemuna. Izvanredni Beslać  uz pomoć  Jovića i Markovića prevashodno, vukao je svoju ekipu za vođstvo do 37:33 na poluvremenu. Pauza od 15 minuta je dobrodošla domaćoj ekipi koja je bila rešena da stvari postavi na svoje mesto. Izvanrednom igrom u odbrani i efikasnim napadom Mega postiže 31 poen, a prima 16. To je definitivno i bila rezultatska prevaga pa je Vizuri Sharka ostala za utehu, dobijena poslednja četvrtina i to rezultatom 26:22. Konačnih 86:79 za Mega Leks realno odslikava stanje na terenu.