MEGA POBEDILA PARTIZAN PRED PUNIM TRIBINAMA U SREMSKOJ MITROVICI!

Mega Vizura zabeležila je još jednu pobedu u sklopu pripremnog perioda pred sezonu 2014/2015. Mega je savladala Partizan NIS rezultatom 80:54, po četvrtinama 24:16, 16:13, 16:19 i 24:6.

U domaćem timu najbolji je bio mladi Jokić sa 19 poena, 7 skokova i 2 asistencije. Pratili su ga Miljenović sa 18 poena (10 asistencija i 6 skokova), Nikolić sa 13 poena (6 skokova) i Krstić sa 10 poena.

Izabranici Dejana Milojevića odlično su otvorili meč i do kraja prvog poluvremena održavali svoj ritam. Početkom drugog poluvremena Partizan je poboljšao svoju odbranu i rezultatski se približio Megi na samo par poena razlike. Međutim, mladi talenti Mega Vizure nisu dozvolili da ispuste prednost i sigurno priveli meč kraju.

Mega Vizura: Krstić 10, Miljenović 9, Jaramaz 5, Veljković, Miljenović 18, Bojić 4, Jokić 19,Simović, Tijanić, Vrbica 2, Simeunović, Nikolić 13.

Partizan NIS: Jovanović, Aranitović, Torlak 8, Kouzeloglou, Lončarević, Marinković 5, Dallo 5, Gagić 3, Andrić 5, Milutinović 5,Miković, Bezbradica 15, Bogdanović 6, Šalić 2.

Sledeća prijateljska utakmica zakazana je za četvrtak 11.09.2014., a protivnik Mege biće Steaua iz Rumunije.