Rezultati i tabele

Sezona 2005/2006

Sinalko prva liga

KoloDatumUtakmicaRezultat
116.10.2005Zdravlje – Mega Ishrana69:56
222.10.2005Mega Ishrana – Atlas72:77
329.10.2005Mašinac – Mega Ishrana83:79
406.11.2005Mega Ishrana – Mornar83:76
512.11.2005OKK Beograd – Mega Ishrana76:68
620.11.2005Mega Ishrana – Ergonom88:90
726.11.2005Borac – Mega Ishrana91:77
803.12.2005Primorka – Mega Ishrana84:87
911.12.2005Mega Ishrana – Sloga80:70
1017.12.2005Napredak Rubin – Mega Ishrana93:87
1123.12.2005Mega Ishrana – Budućnost91:82
1215.01.2006Mega Ishrana – Zdravlje78:73
1320.01.2006Atlas – Mega Ishrana78:72
1429.01.2006Mega Ishrana – Mašinac69:73
1504.02.2006Mornar – Mega Ishrana88:82
1612.02.2006Mega Ishrana – OKK Beograd80:72
1725.02.2006Ergonom – Mega Ishrana87:93
1803.03.2006Mega Ishrana – Borac94:77
1912.03.2006Mega Ishrana – Primorka94:78
2018.03.2006Sloga – Mega Ishrana65:55
2125.03.2006Mega Ishrana – Napredak Rubin91:95
2201.04.2006Budućnost – Mega Ishrana97:93

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Budućnost2219319371651+28641
2Mornar2214818531851+236
3OKK Beograd2213919151844+7135
4Mašinac2213917321733-135
5Zdravlje22121018271722+10534
6Borac22111118131838-2533
7Atlas22111118831871+1233
8Ergonom22101218441891-4732
9Sloga22101217951826-3132
10Mega Ishrana2291317691774-531
11Napredak Rubin2261618071945-13828
12Primorka2241817671996-22926

Sezona 2006/2007

Naša Sinalko Liga

KoloDatumUtakmicaRezultat
115.10.2006Novi Sad – Mega Ishrana91:94
222.10.2006Mega Ishrana – Napredak Rubin89:86
327.10.2006Borac – Mega Ishrana82:96
405.11.2006Mega Ishrana – Swisslion Takovo116:100
512.11.2006OKK Beograd – Mega Ishrana67:100
619.11.2006Mega Ishrana – Sloga85:93
725.11.2006Vojvodina – Mega Ishrana98:94
802.12.2006Ergonom – Mega Ishrana88:108
910.12.2006Mega Ishrana – Zdravlje76:86
1015.12.2006Radnički – Mega Ishrana82:78
1124.12.2006Mega Ishrana – Mašinac74:66
1212.01.2007Mega Ishrana – Novi Sad91:80
1320.01.2007Napredak Rubin – Mega Ishrana79:74
1428.01.2007Mega Ishrana – Borac82:74
1503.02.2007Swisslion Takovo – Mega Ishrana82:85
1617.02.2007Mega Ishrana – OKK Beograd75:88
1723.02.2007Sloga – Mega Ishrana99:98
1802.03.2007Mega Ishrana – Vojvodina80:55
1911.03.2007Mega Ishrana – Ergonom90:91
2017.03.2007Zdravlje – Mega Ishrana80:90
2125.03.2007Mega Ishrana – Radnički93:74
2231.03.2007Mašinac – Mega Ishrana91:83

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Vojvodina2221118951650+24543
2Sloga2214818291752+7736
3Mega Ishrana2213919511832+11935
4Mašinac22121016311632-134
5Novi Sad22111118151773+4233
6Borac22111117941795-133
7Radnički22111118491857-833
8Zdravlje22101216841666+1832
9Swisslion Takovo2281417691809-4030
10Ergonom2281417411901-16030
11Napredak Rubin2271517031853-15029
12OKK Beograd2261616501791-14128

Superliga

KoloDatumUtakmicaRezultat
104.04.2007Partizan – Mega Ishrana91:74
207.04.2007Mega Ishrana – Crvena Zvezda83:88
325.04.2007Vojvodina – Mega Ishrana83:69
429.04.2007Mega Ishrana – Hemofarm100:106
502.05.2007Sloga – Mega Ishrana78:94
606.05.2007Mega Ishrana – Mašinac82:65
709.05.2007FMP – Mega Ishrana94:89
813.05.2007Mega Ishrana – Partizan76:95
916.05.2007Crvena Zvezda – Mega Ishrana94:86
1020.05.2007Mega Ishrana – Vojvodina71:80
1123.05.2007Hemofarm – Mega Ishrana86:78
1227.05.2007Mega Ishrana – Sloga99:77
1330.05.2007Mašinac – Mega Ishrana91:88
1403.06.2007Mega Ishrana – FMP77:88

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Hemofarm1412212401118+12226
2FMP1412212301089+14126
3Partizan1410412561114+14224
4Crvena Zvezda149512751211+6423
5Vojvodina146811441153-920
6Mega Ishrana1431111661216-5017
7Mašinac1431110381270-23217
8Sloga1411311051283-17815

Sezona 2007/2008

Košarkaška liga Srbije

KoloDatumUtakmicaRezultat
114.10.2007Mega Aqua Monta – Ergonom84:79
219.10.2007Mašinac – Mega Aqua Monta79:76
328.10.2007Mega Aqua Monta – Napredak Rubin111:92
403.11.2007Vizura – Mega Aqua Monta74:81
511.11.2007Mega Aqua Monta – Zdravlje Actavis92:87
617.11.2007Lions – Mega Aqua Monta80:71
723.11.2007Mega Aqua Monta – Sloga80:64
801.12.2007Borac – Mega Aqua Monta85:89
909.12.2007Mega Aqua Monta – Novi Sad82:71
1016.12.2007Mega Aqua Monta – Radnički Invest79:66
1122.12.2007Radnički 034 Group – Mega Aqua Monta86:77
1212.01.2008Ergonom – Mega Aqua Monta63:75
1320.01.2008Mega Aqua Monta – Mašinac87:70
1426.01.2008Napredak Rubin – Mega Aqua Monta80:86
1503.02.2008Mega Aqua Monta – Vizura83:94
1616.02.2008Zdravlje Actavis – Mega Aqua Monta87:80
1724.02.2008Mega Aqua Monta – Lions65:77
1801.03.2008Sloga – Mega Aqua Monta96:81
1907.03.2008Mega Aqua Monta – Borac79:83
2014.03.2008Novi Sad – Mega Aqua Monta110:107
2126.03.2008Radnički Invest – Mega Aqua Monta87:85
2229.03.2008Mega Aqua Monta – Radnički 034 Group91:83

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Lions2217518731690+18339
2Vizura2214818281765+6336
3Borac2214817691666+10336
4Radnički 034 Group2213918031798+535
5Mega Aqua Monta22121018411793+4834
6Sloga22121018361761+7534
7Novi Sad22111117881811-2333
8Mašinac22101216941737-4332
9Radnički Invest2291317421768-2631
10Napredak Rubin2291318911984-9331
11Zdravlje Actavis2291317671790-2331
12Ergonom2222017061975-26924

Sezona 2008/2009

Košarkaška liga Srbije

KoloDatumUtakmicaRezultat
101.10.2008Mašinac – Mega Hypo Leasing95:89
205.10.2008Mega Hypo Leasing – Metalac80:87
311.10.2008Ergonom – Mega Hypo Leasing91:92
419.10.2008Mega Hypo Leasing – Napredak Rubin104:100
524.10.2008Lions – Mega Hypo Leasing89:47
631.10.2008Mega Hypo Leasing – Borac80:82
708.11.2008Radnički Invest Inž. – Mega Hypo Leasing79:88
812.11.2008Mega Hypo Leasing – Sloga87:75
914.11.2008Vizura – Mega Hypo Leasing101:79
1023.11.2008Mega Hypo Leasing – Tamiš Petrohemija78:72
1129.11.2008Zdravlje Actavis – Mega Hypo Leasing76:89
1206.12.2008Radnički 034 Group – Mega Hypo Leasing85:92
1314.12.2008Mega Hypo Leasing – Novi Sad87:89
1421.12.2008Mega Hypo Leasing – Mašinac85:68
1527.12.2008Metalac – Mega Hypo Leasing97:83
1609.01.2009Mega Hypo Leasing – Ergonom94:77
1718.01.2009Napredak Rubin – Mega Hypo Leasing80:68
1825.01.2009Mega Hypo Leasing – Lions61:69
1931.01.2009Borac – Mega Hypo Leasing88:72
2008.02.2009Mega Hypo Leasing – Radnički Invest Inž.94:90
2113.02.2009Sloga – Mega Hypo Leasing96:74
2225.02.2009Mega Hypo Leasing – Vizura89:76
2328.02.2009Tamiš Petrohemija – Mega Hypo Leasing81:84
2408.03.2009Mega Hypo Leasing – Zdravlje Actavis111:90
2515.03.2009Mega Hypo Leasing – Radnički 034 Group83:82
2618.03.2009Novi Sad – Mega Hypo Leasing81:85

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Lions2622420401790+25048
2Borac2618820291901+12844
3Metalac2617921362038+9843
4Napredak Rubin26151120512030+2141
5Mega Hypo Leasing26151121752196-2141
6Radnički 034 Group26131320812056+2539
7Ergonom26121421312189-5838
8Novi Sad26121420622062038
9Radnički Invest Inž.26121420022059-5738
10Sloga26111521552130+2537
11Mašinac26101619872053-6636
12Tamiš Petrohemija26101620072038-3136
13Vizura2691719962080-8435
14Zdravlje Actavis2662020172247-23032

BIBL Liga, grupa B

KoloDatumUtakmicaRezultat
109.10.2008Levski – Mega Hypo Leasing80:81
215.10.2008Mega Hypo Leasing – Feršped Rabotnički77:68
305.11.2008Dinamo – Mega Hypo Leasing67:74
419.11.2008Mega Hypo Leasing – Rilski Sportist84:85
603.12.2008Mega Hypo Leasing – Levski71:79
719.02.2009Feršped Rabotnički – Mega Hypo Leasing90:89
803.02.2009Mega Hypo Leasing – Dinamo82:74
907.10.2008Rilski Sportist – Mega Hypo Leasing97:96

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Rilski Sportist862684661+2314
2Feršped Rabotnički853630609+2113
3Levski844675643+3212
4Mega Hypo Leasing844654640+1412
5Dinamo817563653-909

Sezona 2009/2010

Košarkaška liga Srbije

KoloDatumUtakmicaRezultat
110.10.2009Vojvodina Srbijagas – Mega Vizura86:74
218.10.2009Mega Vizura – Novi Sad83:69
324.10.2009Mašinac – Mega Vizura85:93
427.10.2009Mega Vizura – Sloga80:73
531.10.2009Metalac – Mega Vizura89:72
609.11.2009Mega Vizura – KG 0687:77
715.11.2009Napredak Rubin – Mega Vizura90:83
822.11.2009Mega Vizura – OKK Beograd78:93
929.11.2009Radnički Basket – Mega Vizura62:79
1006.12.2009Mega Vizura – Tamiš Petrohemija83:66
1112.12.2009Ergonom – Mega Vizura90:62
1220.12.2009Mega Vizura – Proleter Naftagas90:89
1322.12.2009Borac – Mega Vizura92:75
1427.12.2009Mega Vizura – Vojvodina Srbijagas69:79
1509.01.2010Novi Sad – Mega Vizura88:69
1617.01.2010Mega Vizura – Mašinac81:86
1720.01.2010Sloga – Mega Vizura83:64
1824.01.2010Mega Vizura – Metalac94:76
1930.01.2010KG 06 – Mega Vizura79:84
2007.02.2010Mega Vizura – Napredak Rubin89:91
2113.02.2010OKK Beograd – Mega Vizura69:71
2224.02.2010Mega Vizura – Radnički Basket85:62
2327.02.2010Tamiš Petrohemija – Mega Vizura59:56
2407.03.2010Mega Vizura – Ergonom104:87
2512.03.2010Proleter Naftagas – Mega Vizura111:107
2621.03.2010Mega Vizura – Borac91:72

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Borac2620621631945+21846
2Tamiš Petrohemija2619719611876+8545
3Metalac2618820711957+11444
4OKK Beograd2617921341995+13943
5Proleter Naftagas26151121812114+6741
6Vojvodina Srbijagas26151120071933+7441
7Novi Sad(-2)26151118561779+7739
8Mega Vizura26131321032103039
9Napredak Rubin26121420462025+2138
10Sloga26121420482073-2538
11Mašinac26101618512048-19736
12Radnički Basket2691718881955-6735
13Ergonom2652118101957-14731
14KG 062622418772236-35928

Sezona 2010/2011

Košarkaška liga Srbije

KoloDatumUtakmicaRezultat
110.10.2010Mega Vizura – Crnokosa78:79
216.10.2010Novi Sad – Mega Vizura80:84
324.10.2010Mega Vizura – Sloboda81:82
430.10.2010Tamiš Petrohemija – Mega Vizura72:80
503.11.2010Mega Vizura – Superfund87:85
606.11.2010Metalac – Mega Vizura93:99
713.11.2010Mega Vizura – Napredak Rubin87:80
819.11.2010Vojvodina Srbijagas – Mega Vizura90:81
927.11.2010Mega Vizura – Proleter Naftagas110:92
1003.12.2010FMP – Mega Vizura102:86
1107.12.2010Mega Vizura – Borac97:89
1211.12.2010Sloga – Mega Vizura85:77
1318.12.2010Mega Vizura – OKK Beograd96:92
1424.12.2010Crnokosa – Mega Vizura103:104
1509.01.2011Mega Vizura – Novi Sad81:91
1615.01.2011Sloboda – Mega Vizura81:94
1722.01.2011Mega Vizura – Tamiš Petrohemija75:69
1828.01.2011Superfund – Mega Vizura74:80
1901.02.2011Mega Vizura – Metalac82:89
2005.02.2011Napredak Rubin – Mega Vizura71:81
2115.02.2011Mega Vizura – Vojvodina Srbijagas70:75
2218.02.2011Proleter Naftagas – Mega Vizura109:117
2326.02.2011Mega Vizura – FMP107:113
2402.03.2011Borac – Mega Vizura91:79
2505.03.2011Mega Vizura – Sloga94:81
2612.03.2011OKK Beograd – Mega Vizura98:90

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1FMP2624223201832+48850
2OKK Beograd2619721661963+20345
3Metalac2618820501937+11344
4Mega Vizura26151122972266+3141
5Tamiš Petrohemija26151118801807+7341
6Sloga26121421032157-5438
7Napredak Rubin26121419941990+438
8Novi Sad26121420802085-538
9Sloboda26121419932091-9838
10Vojvodina Srbijagas26121418441956-11238
11Borac26111519302030-10037
12Proleter Naftagas26101620712184-11336
13Crnokosa2691720482191-14335
14Superfund(-1)2612518482135-28726

Superliga

KoloDatumUtakmicaRezultat
123.03.2011Mega Vizura – Hemofarm Štada62:81
226.03.2011Metalac – Mega Vizura80:74
329.03.2011Mega Vizura – FMP77:71
402.04.2011Radnički – Mega Vizura82:72
506.04.2011Mega Vizura – OKK Beograd79:82
609.04.2011Partizan mt:s – Mega Vizura100:82
712.04.2011Mega Vizura – Crvena Zvezda81:84
816.04.2011Hemofarm Štada – Mega Vizura75:66
920.04.2011Mega Vizura – Metalac77:69
1003.05.2011FMP – Mega Vizura96:71
1110.05.2011Mega Vizura – Radnički106:103
1214.05.2011OKK Beograd – Mega Vizura85:78
1317.05.2011Mega Vizura – Partizan mt:s68:80
1421.05.2011Crvena Zvezda – Mega Vizura103:75

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Partizan mt:s1413112091021+18827
2Hemofarm Štada1410411321067+6524
3Radnički148611601117+4322
4FMP146811531151+220
5Crvena Zvezda146812261249-2320
6Metalac146810891115-2620
7OKK Beograd1441010491175-12618
8Mega Vizura1431110681191-12317

Sezona 2011/2012

Agroživ košarkaška liga Srbije

KoloDatumUtakmicaRezultat
108.10.2011Mega Vizura – Sloboda85:74
215.10.2011Mega Vizura – Sloga107:105
322.10.2011Borac Mozzart Sport – Mega Vizura79:75
429.10.2011Mega Vizura – Metalac85:79
502.11.2011Smederevo 1953 – Mega Vizura88:81
607.11.2011Mega Vizura – Proleter Naftagas89:84
711.11.2011OKK Beograd – Mega Vizura76:83
819.11.2011Mega Vizura – Napredak Rubin79:72
926.11.2011Vojvodina Srbijagas – Mega Vizura97:77
1004.12.2011Mega Vizura – Železničar85:78
1109.12.2011Radnički FMP – Mega Vizura77:79
1213.12.2011Mega Vizura – Tamiš91:74
1318.12.2011BKK Radnički – Mega Vizura75:69
1424.12.2011Sloboda – Mega Vizura80:86
1514.01.2012Sloga – Mega Vizura67:87
1621.01.2012Mega Vizura – Borac Mozzart Sport68:57
1728.01.2012Metalac – Mega Vizura97:88
1801.02.2012Mega Vizura – Smederevo 195390:69
1911.02.2012Proleter Naftagas – Mega Vizura75:101
2021.02.2012Mega Vizura – OKK Beograd76:70
2126.02.2012Napredak Rubin – Mega Vizura77:79
2229.02.2012Mega Vizura – Vojvodina Srbijagas59:89
2303.03.2012Železničar – Mega Vizura83:93
2410.03.2012Mega Vizura – Radnički FMP67:76
2514.03.2012Tamiš – Mega Vizura83:67
2617.03.2012Mega Vizura – BKK Radnički87:89

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Vojvodina Srbijagas2623322721951+32149
2BKK Radnički2619721682065+10345
3Radnički FMP2617920651920+14543
4Mega Vizura2617921332070+6343
5OKK Beograd26151120181917+10141
6Tamiš26151118921878+1441
7Smederevo 195326141221742179-540
8Sloga26131320662133-6739
9Borac Mozzart Sport26121418981869+2938
10Sloboda26111519302041-11137
11Metalac26101619592045-8636
12Napredak Rubin2681819862088-10234
13Železničar2662020342148-11432
14Proleter Naftagas2622419242215-29128

Kup Radivoja Koraća

KoloDatumUtakmicaRezultat
Četvrtfinale06.02.2012Partizan mt:s – Mega Vizura 98:69

Superliga

KoloDatumUtakmicaRezultat
124.03.2012Mega Vizura – Partizan mts71:87
227.03.2012Radnički FMP – Mega Vizura90:73
301.04.2012Mega Vizura – Radnički94:97
404.04.2012Crvena Zvezda Diva – Mega Vizura92:91
507.04.2012Mega Vizura – Vojvodina Srbijagas75:80
611.04.2012BKK Radnički – Mega Vizura83:90
718.04.2012Mega Vizura – Hemofarm Stada109:105
821.04.2012Partizan mts – Mega Vizura92:60
925.04.2012Mega Vizura – Radnički FMP86:70
1008.05.2012Radnički – Mega Vizura99:92
1102.05.2012Mega Vizura – Crvena Zvezda Diva75:79
1216.05.2012Vojvodina Srbijagas – Mega Vizura83:85
1320.05.2012Mega Vizura – BKK Radnički92:85
1423.05.2012Hemofarm Stada – Mega Vizura100:92

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Partizan mts141221196976+22026
2Radnički1410411701134+3624
3Crvena Zvezda Diva149511371050+8723
4Vojvodina Srbijagas147711581148+1021
5Radnički FMP145910761154-7819
6Mega Vizura145911851242-5719
7BKK Radnički1441011111197-8618
8Hemofarm Stada1441011031235-13218

Sezona 2012/2013

Agroživ Košarkaška liga Srbije

KoloDatumUtakmicaRezultat
107.10.2012Mega Vizura – Borac Mozzart Sport87:71
214.10.2012Mega Vizura – Vršac92:81
320.10.2012Konstantin – Mega Vizura89:71
428.10.2012Mega Vizura – Smederevo 195391:75
503.11.2012Jagodina – Mega Vizura74:94
609.11.2012Mega Vizura – BKK Radnički84:79
713.11.2012Sloga – Mega Vizura93:94
817.11.2012Mega Vizura – Sloboda100:81
924.11.2012Metalac – Mega Vizura87:89
1028.11.2012Mega Vizura – OKK Beograd107:80
1101.12.2012FMP – Mega Vizura83:86
1207.12.2012Mega Vizura – Tamiš93:75
1317.12.2012Vojvodina Srbijagas – Mega Vizura88:76
1422.12.2012Borac Mozzart Sport – Mega Vizura89:84
1511.01.2013Vršac – Mega Vizura89:100
1620.01.2013Mega Vizura – Konstantin86:70
1725.01.2013Smederevo 1953 – Mega Vizura73:89
1829.01.2013Mega Vizura – Jagodina113:76
1903.02.2013BKK Radnički – Mega Vizura64:94
2016.02.2013Mega Vizura – Sloga102:70
2120.02.2013Sloboda – Mega Vizura80:55
2224.02.2013Mega Vizura – Metalac95:79
2301.03.2013OKK Beograd – Mega Vizura90:84
2410.03.2013Mega Vizura – FMP81:74
2516.03.2013Tamiš – Mega Vizura81:82
2623.03.2013Mega Vizura – Vojvodina Srbijagas76:77

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Vojvodina Srbijagas2620622221967+25546
2Mega Vizura2620623052068+23746
3Metalac26161019811933+4842
4Konstantin26151118991789+11041
5Sloboda26151119871971+1641
6Vršac26141221362130+640
7FMP26141219811893+8840
8Borac Mozzart Sport26131319421957-1539
9OKK Beograd26121421342156-2238
10Tamiš26111519261921+537
11Smederevo 195326101619602030-7036
12Sloga2691720412223-18235
13BKK Radnički2681819442074-13034
14Jagodina2652118882234-34631

Kup Radivoja Koraća

KoloDatumUtakmicaRezultat
Četvrtfinale07.02.2013Mega Vizura – Vršac82:79
Polufinale09.02.2013Mega Vizura – Partizan mt:s77:87


Swisslion razvojna liga Srbije

KoloDatumUtakmicaRezultat
111.04.2013Mega Vizura MT – Sloga94:86
214.04.2013Mega Vizura MT – OKK Beograd84:99
317.04.2013Mega Vizura MT – Tamiš96:83
420.04.2013FMP – Mega Vizura MT79:70
523.04.2013Mega Vizura MT – Borac Mozzart Sport85:82
602.05.2013Smederevo 1953 – Mega Vizura MT62:114
706.05.2013Mega Vizura MT – BKK Radnički89:92
808.05.2013Sloga – Mega Vizura MT68:70
911.05.2013OKK Beograd – Mega Vizura MT87:80
1015.05.2013Tamiš – Mega Vizura MT79:60
1119.05.2013Mega Vizura MT – FMP74:68
1222.05.2013Borac Mozzart Sport – Mega Vizura MT91:65
1326.05.2013Smederevo 1953 – Mega Vizura MT79:92
1429.05.2013BKK Radnički – Mega Vizura MT91:84

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1OKK Beograd11101961846+11521
2FMP1183895786+10919
3BKK Radnički1174914909+518
4Borac Mozzart Sport1165886817+6917
5Mega Vizura MT1165916885+3117
6Tamiš1138837855-1814
7Sloga1138845888-4314
8Smederevo 195311110724992-26812

Superliga

KoloDatumUtakmicaRezultat
130.03.2013Partizanmt:s – Mega Vizura95:64
203.04.2013Mega Vizura – Konstantin85:73
306.04.2013Radnički – Mega Vizura69:77
411.04.2013Metalac – Mega Vizura68:79
514.04.2013Mega Vizura – Crvena zvezdaTelekom83:76
619.04.2013Vojvodina Srbijagas – Mega Vizura82:87
701.05.2013Mega Vizura – Sloboda100:62
804.05.2013Mega Vizura – Partizan mt:s66:89
908.05.2013Konstantin – Mega Vizura70:79
1012.05.2013Mega Vizura – Radnički87:85
1115.05.2013Mega Vizura – Metalac90:68
1219.05.2013Crvena zvezdaTelekom – Mega Vizura84:78
1322.05.2013Mega Vizura – Vojvodina Srbijagas85:88
1425.05.2013Sloboda – Mega Vizura95:82

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Partizan mt:s141221195935+26026
2Crvena zvezda Telekom1411311431015+12825
3Mega Vizura149511421104+3823
4Vojvodina Srbijagas148611131074+3922
5Radnički147711121064+4821
6Metalac1441010641112-4818
7Sloboda144109381223-28518
8Konstantin141139231103-18015

Play Off

KoloDatumUtakmicaRezultat
129.05.2013Crvena zvezda – Mega Vizura78:61
131.05.2013Mega Vizura – Crvena zvezda73:71
102.06.2013Crvena zvezda – Mega Vizura77:68

Sezona 2013/2014

NLB Jadranska liga

KoloDatumUtakmicaRezultat
106.10.2013Mega Vizura – Cedevita62:72
209.10.2013Partizan mts – Mega Vizura88:65
313.10.2013Mega Vizura – Igokea77:91
419.10.2013Mega Vizura – Krka78:74
526.10.2013Zadar – Mega Vizura75:81
602.11.2013Mega Vizura – MZT Skopje Aerodrom101:82
709.11.2013Cibona – Mega Vizura98:96
817.11.2013Mega Vizura – Široki Primorka82:73
925.11.2013Crvena zvezda Telekom – Mega Vizura86:78
1001.12.2013Mega Vizura – Radnički90:87
1108.12.2013Union Olimpija – Mega Vizura88:75
1214.12.2013Mega Vizura – Szolnoki Olaj95:89
1321.12.2013Budućnost VOLI – Mega Vizura83:76
1429.12.2013Cedevita – Mega Vizura77:73
1506.01.2014Mega Vizura – Partizan mts76:81
1612.01.2014Igokea – Mega Vizura83:80
1718.01.2014Krka – Mega Vizura80:65
1825.01.2014Mega Vizura – Zadar91:75
1901.02.2014MZT Skopje Aerodrom – Mega Vizura80:72
2017.02.2014Mega Vizura – Cibona102:74
2122.02.2014Široki Primorka – Mega Vizura72:86
2201.03.2014Mega Vizura – Crvena zvezda Telekom86:98
2308.03.2014Radnički – Mega Vizura84:86
2415.03.2014Mega Vizura – Union Olimpija80:85
2522.03.2014Szolnoki Olaj – Mega Vizura61:66
2631.03.2014Mega Vizura – Budućnost VOLI92:86

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Crvena zvezda Telekom2622420171725+29248
2Cedevita2619719171802+11545
3Partizan mts2618818371677+16044
4Cibona2617920011919+8243
5Budućnost VOLI26151119211851+7041
6Igokea26131318571935-7839
7Krka26121418151810+538
8Mega Vizura26121421112122-1138
9MZT Skopje Aerodrom26121419641974-1038
10Union Olimpija26111517881804-1637
11Radnički26101619772099-12236
12Szolnoki Olaj2681817931937-14434
13Zadar2671917761956-18033
14Široki Primorka2662017891952-16332

Kup Radivoja Koraća

KoloDatumUtakmicaRezultat
Četvrtinale07.02.2014Mega Vizura – Crnokosa88:76
Polufinale08.02.2014FMP – Mega Vizura85:93
Finale09.02.2014Crvena zvezda Telekom – Mega Vizura81:80

Superliga

KoloDatumUtakmicaRezultat
105.04.2014Mega Vizura – Crnokosa94:84
212.04.2014Metalac Farmakom – Mega Vizura77:72
316.04.2014Mega Vizura – Crvena zvezda Telekom76:89
421.04.2014FMP – Mega Vizura67:96
528.04.2014Mega Vizura – Borac Mozzart Sport95:72
604.05.2014Mega Vizura – Radnički91:86
707.05.2014Partizan NIS – Mega Vizura93:82
810.05.2014Crnokosa – Mega Vizura81:97
914.05.2014Mega Vizura – Metalac Farmakom79:56
1027.05.2014Crvena zvezda Telekom – Mega Vizura79:91
1129.05.2014Mega Vizura – FMP98:91
1231.05.2014Borac Mozzart Sport – Mega Vizura83:71
1302.06.2014Radnički – Mega Vizura98:102
1404.06.2014Mega Vizura – Partizan NIS82:92

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Partizan NIS1413111991005+19427
2Crvena zvezda Telekom141131187988+19925
3Mega Vizura149512261148+7823
4Radnički148611841090+9422
5FMP145910051067-6219
6Metalac Farmakom144109641102-13818
7Crnokosa1431110031252-24917
8Borac Mozzart Sport1431110091125-11617

Play Off

KoloDatumUtakmicaRezultat
108.06.2014Crvena zvezda – Mega Basket81:70
111.06.2014Mega Basket – Crvena zvezda95:101

Sezona 2014/2015

NLB Jadranska liga

KoloDatumUtakmicaRezultat
104.10.2014Mega Leks – MZT Skopje103:95
208.10.2014Levski Sofija – Mega Leks98:89
313.10.2014Mega Leks – Cibona78:74
419.10.2014Crvena zvezda Telekom – Mega Leks93:77
525.10.2014Mega Leks – Union Olimpija85:66
603.11.2014Mega Leks – Zadar91:84
708.11.2014Budućnost VOLI – Mega Leks88:80
816.11.2014Mega Leks – Szolnoki Olaj80:85
922.11.2014Krka – Mega Leks72:80
1001.12.2014Mega Leks – Cedevita55:81
1107.12.2014Partizan NIS – Mega Leks89:80
1213.12.2014Mega Leks – Metalac Farmakom99:82
1320.12.2014Igokea – Mega Leks70:63
1425.12.2014MZT Skopje – Mega Leks84:79
1528.12.2014Mega Leks – Levski Sofija89:68
1605.01.2015Cibona – Mega Leks84:80
1711.01.2015Mega Leks – Crvena zvezda Telekom75:77
1817.01.2015Union Olimpija – Mega Leks85:75
1926.01.2015Zadar – Mega Leks74:73
2031.01.2015Mega Leks – Budućnost VOLI96:84
2107.02.2015Szolnoki Olaj – Mega Leks88:77
2214.02.2015Mega Leks – Krka81:67
2327.02.2015Cedevita – Mega Leks103:107
2409.03.2015Mega Leks – Partizan NIS73:75
2514.03.2015Metalac Farmakom – Mega Leks86:83
2621.03.2015Mega Leks – Igokea100:96

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Crvena zvezda Telekom2624221471790+35750
2Budućnost VOLI2619719931816+17745
3Cedevita2618820041838+16644
4Partizan NIS2618819241778+14644
5Union Olimpija26151119521849+10341
6Metalac Farmakom26131318521936-8439
7Szolnoki Olaj26121418631922-5938
8Zadar26121418611931-7038
9Krka26121418941877+1738
10Mega Leks26111521482148037
11Cibona26101619342033-9936
12Igokea2691718661912-4635
13MZT Skopje2671917751938-16333
14Levski Sofija2622416982143-44528

Kup Radivoja Koraća

KoloDatumUtakmicaRezultat
Četvrtinale19.02.2015Mega Leks – FMP92:85
Polufinale21.02.2015Vršac Svislajom – Mega Leks66:85
Finale22.02.2015Crvena zvezda Telekom – Mega Leks80:74

Superliga

KoloDatumUtakmicaRezultat
129.03.2015Crvena zvezda Telekom- Mega Leks107:83
204.04.2015Partizan NIS – Mega Leks82:68
306.05.2015Mega Leks – Metalac Farmakom69:78
409.05.2015Tamiš – Mega Leks61:102
511.05.2015Mega Leks – Konstantin100:69
614.05.2015FMP – Mega Leks83:92
716.05.2015Mega Leks – Vojvodina Srbijagas88:87
820.05.2015Mega Leks – Crvena zvezda Telekom86:90
923.05.2015Mega Leks – Partizan NIS95:96
1025.05.2015Metalac Farmakom- Mega Leks89:70
1127.05.2015Mega Leks – Tamiš90:68
1230.05.2015Konstantin – Mega Leks65:92
1302.06.2015Mega Leks – FMP96:82
1404.06.2015Vojvodina Srbijagas – Mega Leks85:76

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Crvena zvezda Telekom141311233995+23827
2Partizan NIS141311169975+19427
3Metalac148610801013+6722
4Mega Leks147712071142+6521
5Vojvodina146810161104-8820
6FMP Železnik1441010781110-3218
7Konstantin1441010291187-15818
8Tamiš141138811167-28615
         
         
         
         
         
         

Play Off

KoloDatumUtakmicaRezultat
106.06.2015Crvena zvezda – Mega Basket109:80
108.06.2015Mega Basket – Crvena zvezda89:90

Sezona 2015/2016

ABA liga

KoloDatumUtakmicaRezultat
101.10.2015Crvena zvezda Telekom – Mega Leks76:70
204.10.2015Mega Leks – Partizan NIS76:59
307.10.2015Budućnost VOLI – Mega Leks71:56
409.10.2015Mega Leks – MZT Skopje82:70
512.10.2015Zadar – Mega Leks76:81
619.10.2015Mega Leks – Igokea69:68
723.10.2015Tajfun – Mega Leks60:64
830.10.2015Mega Leks – Sutjeska101:72
908.11.2015Cedevita – Mega Leks78:68
1014.11.2015Mega Leks – Cibona76:72
1121.11.2015Union Olimpija – Mega Leks89:99
1228.11.2015Mega Leks – Krka84:77
1306.12.2015Metalac Farmakom – Mega Leks83:76
1414.12.2015Mega Leks – Crvena zvezda Telekom78:79
1519.12.2015Partizan NIS – Mega Leks78:85
1624.12.2015Mega Leks – Budućnost VOLI81:83
1728.12.2015MZT Skopje Aerodrom – Mega Leks76:77
1802.01.2016Mega Leks – Zadar87:61
1911.01.2016Igokea – Mega Leks80:75
2017.01.2016Mega Leks – Tajfun92:70
2124.01.2016Sutjeska – Mega Leks68:73
2231.01.2016Mega Leks – Cedevita100:93
2307.02.2016Cibona – Mega Leks82:89
2413.02.2016Mega Leks – Union Olimpija78:81
2527.02.2016Krka – Mega Leks74:57
2607.03.2016Mega Leks – Metalac Farmakom77:64

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Budućnost VOLI2623320321774+25849
2Crvena zvezda Telekom2620620461800+24646
3Cedevita2619720241879+14545
4Mega Leks2617920511940+11143
5Partizan NIS26121419731974-138
6Zadar26121418081868-6038
7Union Olimpija26111519211955-3437
8Cibona26111518871936-4937
9Igokea26111518391899-6037
10MZT Skopje Aerodrom26101618691908-3936
11Metalac Farmakom26101618371941-10436
12Krka26101618531924-7136
13Sutjeska2691718672011-14435
14Tajfun2671917901988-19833

Play Off

KoloDatumUtakmicaRezultat
114.03.2016Budućnost VOLI– Mega Leks                      81:85
219.03.2016Mega Leks – Budućnost VOLI    76:75
1       28.04.2016Crvena zvezda Telekom – Mega Leks        95:88
230.04.2016Crvena zvezda Telekom – Mega Leks93:74
302.05.2016Mega Leks – Crvena zvezda Telekom49:61

Kup Radivoja Koraća

KoloDatumUtakmicaRezultat
Četvrtinale18.02.2016Mega Leks – Konstantin78:61
Polufinale20.02.2016Metalac Farmakom – Mega Leks86:97
Finale21.02.2016Partizan NIS – Mega Leks80:85

Super liga

KoloDatumUtakmicaRezultat
108.05.2016Mega Leks – Konstantin93:63
211.05.2016Mega Leks – Partizan NIS81:85
314.05.2016Borac – Mega Leks89:109
417.05.2016Konstantin– Mega Leks75:104
521.05.2016Partizan NIS – Mega Leks94:89
624.05.2016Mega Leks – Borac102:74

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Partizan NIS660550467+8312
2Mega Leks642578480+9810
3Borac615491574-837
4Konstantin615440538-987

Play Off

KoloDatumUtakmicaRezultat
127.03.2016Crvena zvezda Telekom – Mega Leks          77:66
219.03.2016Mega Leks – Crvena zvezda Telekom64:74
1      04.06.2016          Mega Leks – FMP         93:77  
206.06.2016                   FMP – Mega Leks89:83
308.06.2016                   Mega Leks – FMP83:84
4      10.06.2016                  FMP – Mega Leks79:90  
512.06.2016                  Mega Leks –FMP81:73

Sezona 2016/2017

ABA liga j.t.d.

KoloDatumUtakmicaRezultat
129.09.2016Mega Leks – Olimpija86:85
204.10.2016FMP – Mega Leks 98:84
306.10.2016Mega Leks – Budućnost VOLI81:85
409.10.2016Crvena zvezda mts – Mega Leks96:76
515.10.2016Mega Leks – Cedevita82:85
622.10.2016Zadar – Mega Leks 90:86
730.10.2016Mega Leks – MZT Skopje 87:72
805.11.2016Mega Leks – Krka95:96
911.11.2016Igokea – Mega Leks64:67
1019.11.2016Mega Leks – Mornar93:87
1126.11.2016Partizan NIS – Mega Leks86:79
1204.12.2016Mega Leks – Cibona71:82
1310.12.2016Karpoš Sokoli – Mega Leks75:72
1418.12.2016Union Olimpija – Mega Leks 82:69
1525.12.2016Mega Leks – FMP76:72
1630.12.2016Budućnost VOLI – Mega Leks88:80
1709.01.2017Mega Leks – Crvena zvezda mts69:81
1815.01.2017Cedevita – Mega Leks89:85
1922.01.2017Mega Leks – Zadar92:75
2028.01.2017MZT Skopje – Mega Leks 75:74
2104.02.2017Krka – Mega Leks73:82
2212.02.2017Mega Leks – Igokea101:84
2322.02.2017Mornar – Mega Leks81:89
2427.02.2017Mega Leks – Partizan NIS80:87
2504.03.2017Cibona – Mega Leks88:100
2610.03.2017Mega Leks – Karpoš Sokoli82:69

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Crvena zvezda mts2625122261762+46451
2Cedevita2620623232108+21546
3Partizan NIS2619720811948+13345
4Budućnost VOLI2618821361968+16844
5Igokea26131319502017-6739
6Mega Leks26111521382145-737
7Cibona26111521002121-2137
8Mornar26101620022011-936
9FMP26101620472118-7136
10Karpoš Sokoli26101619512096-14536
11Olimpija26101620662143-7736
12Zadar2691720442257-21335
13MZT Skopje2681819942136-14234
14Krka2681818892117-22834

Basketball Champions League

KoloDatumUtakmicaRezultat
118.10.2016Mega Leks – Sidigas Avellino70:84
225.10.2016Mega Leks – Cibona81:79
302.11.2016Mornar – Mega Leks 87:85
408.11.2016Mega Leks – Juventus Utena77:79
516.11.2016SIG Strasbourg – Mega Leks68:59
622.11.2016Mega Leks –Telenet Oostende76:70
730.11.2016Iberostar Tenerife – Mega Leks73:59
807.12.2016Sidigas Avellino – Mega Leks85:61
913.12.2016Cibona – Mega Leks87:77
1021.12.2016Mega Leks – Mornar70:63
1103.01.2017Juventus Utena – Mega Leks85:78
1211.01.2017Mega Leks – SIG Strasbourg86:82
1317.01.2017Telenet Oostende – Mega Leks82:74
1425.01.2017Mega Leks – Iberostar Tenerife73:98

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Iberostar Tenerife141131135948+18725
2Sidigas Avellino141051048961+8724
3SIG Strasbourg14951069977+9223
4Juventus Utena148610661096-3022
5Telenet Oostende1468995991+420
6Cibona145910821155-7319
7Mega Leks1441010161112-9618
8Mornar143119621133-17117

Kup Radivoja Koraća

KoloDatumUtakmicaRezultat
Četvrtfinale17.02.2017Mega Leks- Dynamic84:57
Polufinale18.02.2017Mega Leks – Partizan NIS65:77

Super liga

KoloDatumUtakmicaRezultat
123.04.2017FMP – Mega Leks 90:70
226.04.2017Borac – Mega Leks 75:77
329.04.2017Mega Leks – Vršac 93:91
402.05.2017Crvena zvezda mts – Mega Leks 89:85
506.05.2017Mega Leks – Dynamic75:86
609.05.2017Spartak – Mega Leks 72:88
712.05.2017Mega Leks – Partizan NIS79:84
815.05.2017Mega Leks – FMP83:65
919.05.2017Mega Leks – Borac84:70
1022.05.2017Vršac – Mega Leks 87:92
1125.05.2017Mega Leks – Crvena zvezda mts67:73
1228.05.2017Dynamic – Mega Leks85:89
1331.05.2017Mega Leks – Spartak 93:68
1403.06.2017Partizan NIS – Mega Leks 98:102

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Crvena zvezda mts141311212940+27227
2Partizan NIS1412211821099+8326
3FMP14951112995+11723
4Mega Leks149511771133+4423
5Dynamic145910961135-3919
6Borac1441010271139-11218
7Vršac1431110521162-11017
8Spartak141139711226-25515


Play Off

KoloDatumUtakmicaRezultat
106.06.2017Crvena zvezda mts – Mega Leks          85:70
208.06.2017Mega Leks – Crvena zvezda mts75:84

Sezona 2017/2018

ABA liga j.t.d.

KoloDatumUtakmicaRezultat
101.10.2017Mega Bemax – Cibona95:88
204.10.2017Crvena zvezda mts – Mega Bemax 90:80
307.10.2017Mega Bemax – Mornar91:70
415.10.2017Mega Bemax – Petrol Olimpija77:86
521.10.2017Budućnost VOLI – Mega Bemax84:64
628.10.2017Mega Bemax – Cedevita77:81
705.11.2017MZT Skopje – Mega Bemax76:92
811.11.2017Mega Bemax – Partizan NIS89:102
917.11.2017FMP – Mega Bemax 96:88
1004.12.2017Mega Bemax – Zadar71:73
1109.12.2017Igokea – Mega Bemax82:89
1218.12.2017Cibona – Mega Bemax95:93
1325.12.2017Mega Bemax – Crvena zvezda mts85:90
1430.12.2017Mornar – Mega Bemax 87:83
1505.01.2018Petrol Olimpija – Mega Bemax69:76
1613.01.2018Mega Bemax – Budućnost VOLI83:94
1720.01.2018Cedevita – Mega Bemax75:73
1830.01.2018Mega Bemax – MZT Skopje 106:77
1904.10.2018Partizan NIS – Mega Bemax89:73
2010.01.2018Mega Bemax – FMP74:72
2105.02.2018Zadar – Mega Bemax95:91
2211.02.2018Mega Bemax – Igokea99:87

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Crvena zvezda mts2219319551679+27641
2Budućnost VOLI2217518631661+20239
3Cedevita2217517981645+15339
4Mornar2214818251790+3536
5Partizan22111119361893+4333
6Zadar22101218461885-3932
7Petrol Olimpija22101217381793-5532
8FMP2291317561763-731
9Mega Bemax2281418491858-930
10Igokea2271517821876-9429
11Cibona2271517541890-13629
12MZT Skopje223 1916592028-36925

Kup Radivoja Koraća

KoloDatumUtakmicaRezultat
Četvrtfinale16.02.2018Mega Bemax – Dynamic94:79
Polufinale17.02.2018Mega Bemax – Partizan NIS79:89

Super liga

KoloDatumUtakmicaRezultat
118.04.2018Mega Bemax – Tamiš86:77
221.04.2018Crvena zvezda mts – Mega Bemax 91:64
324.04.2018Mega Bemax – Mladost 90:92
427.04.2018Mega Bemax – Borac81:88
530.04.2018Zlatibor – Mega Bemax79:82
603.05.2018Tamiš – Mega Bemax 62:73
706.05.2018Mega Bemax – Crvena zvezda mts76:74
809.05.2018Mladost – Mega Bemax67:125
912.05.2018Borac – Mega Bemax89:77
1015.05.2018Mega Bemax – Zlatibor96:80

Tabela

PozTimUTPBPRDKPKKRBOD
1Crvena zvezda mts1082903735+16818
2Borac1082897747+15018
3Mega Bemax1064850809+4116
4Zlatibor1046843901-5814
5Tamiš1037810830-2013
6Mladost10197361017-28111


Play Off – Četvrtfinale

KoloDatumUtakmicaRezultat
122.05.2018Partizan NIS – Mega Bemax          97:68
224.05.2018Mega Bemax – Partizan NIS79:93

Play Off – Od 5. do 8. mesta

KoloDatumUtakmicaRezultat
128.05.2018Mega Bemax – Vršac94:76
230.05.2018Vršac – Mega Bemax61:83